SBM-XEIX
SBM-XEIX
Societat Balear de Matemàtiques SBM-XEIX

Arrel de la web > Activitats SBM-XEIX > Activitats finalitzades > Festa de les Matemàtiques 2007 > Grups seleccionats per a la fase final de la Festa de les Matemàtiques

Grups seleccionats per a la fase final de la Festa de les Matemàtiques

dimecres 21 de març de 2007, per  SBM-XEIX

A continuació posem la selecció dels grups dels millors treballs de la fase a centres els quals s’han elegits per participar a la fase final de la III Festa de les Matemàtiques que es celebrarà els dies 4 i 5 de maig a Maó. Gràcies a tots els participants, heu fet molt bona feina, i enhorabona a tots els grups seleccionats!

Primer curs d’ESO

- IES Santanyí (Mallorca)
Professora responsable: Maria del Mar Rigo Rigo

Escalas Trias Claudia
Garí del Río Cristina
Kosciolek Adriana
Ferrer Navarro Ona

- IES Josep Sureda i Blanes (Mallorca)
Professor responsable: Xavier Cirer Cardona

Cirer Salleras Eduard
Caro Miró Maria Antònia
Chemama Rigo Lluís
Hermoso Verger Alejandro

- IES Felanitx (Mallorca)
Professora responsable: Maria Barceló Vidal

Mas Monserrat Toni
Bosch Bergas Marc
Monserrat Adrover Francisca
Pons Ibáñez Carles

- IES Llorenç Garcies i Font (Mallorca)
Professora responsable: Mª Àngels Rosselló Picornell

González Peregrina Jesús
Glenny Grende Ignacio
Murillo Moreno Alejandro
Fernández Rojas David

- IES Sineu (Mallorca)
Profesora responsable: Catalina M. Amengual Coll

Fèlix Grancha Paula
Vicens Rosselló Laura
Femenies Bauzá Apol·lònia Maria
Salom Ramis Margalida

- IES Son Servera (Mallorca)
Professor responsable: Miquel Mayol Bauzà

Diaz Martos Jorge
Ballester Servera Carme
Moreno Sancho Salvador

- IES Maria Àngels Cardona (Menorca)
Professor responsable: Joan Lluís Pons Marqués

Belloso de Pedro Cristian
Taltavull Moll Miguel
Marqués Triay Albert
Gomila Pons Julià

- Col·legi San Vicente de Paul (Mallorca)
Professora responsable: Susana Pérez Garcia

Bosch Galmés Catalina
Matamalas Nicolau Carme
Parera Pascual María Magdalena

- IES Joan Ramis i Ramis (Menorca)
Professora responsable: Antònia Seguí Palmer

Gomila Ruiz Anna
Pons Maria Marc
Orfila Sans Xavier
Abellán Cardona Simón

- IES Cap de Llevant (Menorca)
Professor responsable: Tomàs Font Serralta

Olives Capella Francesc
Orfila Álvarez Raul
Ametller Serra Sergi
Orfila Batalla Pedro

Segon curs d’ESO

- IES Josep Sureda i Blanes (Mallorca)
Professor responsable: Xavier Cirer Cardona

Font Picó Maria Francesca
Fernandez Salamanca Maria del Mar
Villar Castaño Raquel
Serra Torrens Maria del Mar

- IES Guillem Colom i Casasnoves (Mallorca)
Professor responsable: Ricard Adrover Gracia

Garcia Boix Xim
Marques Colom Jaume
Bisbal Mayol Joan Rafel

- IES Sa Colomina (Eivissa)
Professor responsable: Ruben Quijigo Gutierrez

Ferrer Guasch Remei
Juan Riera Núria
Martínez Sala Nerea

- IES Bendinat (Mallorca)
Professor responsable: Juan Vicente Riera Clapés

Arenas Terrasa Marina
March Piris Claudia
Perez García Sandra
Siches Van Eijk Tara

- IES Sineu (Mallorca)
Profesora responsable: Catalina M Amengual Coll

Soler Pocoví Isabel Pilar
Ribot Font Maria Antònia
Monroig Monroig Antònia
Lliteras Mascaró Maria Antònia

- IES Berenguer d’Anoia (Mallorca)
Professora responsable: Maria Gener Llopis

Valenciano Gener Amèlia M.
Rotger Canyelles M. del Mar
Buades Homar Xisca
Rotger Colom Magdalena

- IES Binissalem (Mallorca)
Professor responsable: Josep Mulet Pol

Salom Marín Gema
Alzamora Colom Aina Maria
Sastre Fiol Catalina

- IES Maria Àngels Cardona (Menorca)
Professor responsable: Joan Lluís Pons Marqués

Bauzà Villalonga Maria
Coll Benajas Maria del Mar
Llabrés Enrich Rafel
Pons Servera Marina

- IES Pasqual Calbó i Caldés (Menorca)
Professora responsable: Cristina Coello Casado

Pérez Montes Estela
Sanz Martínez Begoña
Sabogal Galvis Roberto Carlos
Rueda Rojas Anabel

- IES Josep Miquel i Guardia (Menorca)
Professor responsable: Josep Mascaró Sintes

Calizaya Castro Ana Paola
Gomila Sintes Rita
Pons Coll Teresa

Respondre a aquest article